close

  • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć

     

  • ZESPÓŁ

  •  

     

    Referat Polityczno-Ekonomiczny

     

    Joanna Doberszyc-Toulsaly
    Radca-Minister
    Zastępca Kierownika Placówki, Kierownik Wydziału Polityczno-Ekonomicznego
    joanna.doberszyc@msz.gov.pl

     

    Anna Podsiadło  
    Pierwszy Sekretarz
    polityka UE i sprawy międzynarodowe 
    anna.podsiadło@msz.gov.pl

     

    Agata Nowicka
    Drugi Sekretarz
    kontakt z mediami i sprawy kulturalne
    agata.nowicka@msz.gov.pl

     

    Piotr Waszkiewicz
    Ekspert 
    polityka wewnętrzna, sprawy protokolarne, współpraca z belgijskimi regionami
    piotr.waszkiewicz@msz.gov.pl

     

     

    Wydział Konsularny

     

    Jacek Grabowski

    Kierownik Wydziału/ Konsul Generalny
    jacek.grabowski@msz.gov.pl

     

    Ireneusz Bochenek

    Konsul/ Radca
    Sprawy paszportowo-wizowe i obywatelskie
    ireneusz.bochenek@msz.gov.pl

     

    Agnieszka Paciorek

    Wicekonsul/ II Sekretarz
    Sprawy prawne
    agnieszka.paciorek@msz.gov.pl

     

    Dorota Bochenek-Sidzina

    Wicekonsul/ II Sekretarz
    Opieka konsularna
    dorota.bochenek@msz.gov.pl

     

    Sekretariat Wydziału Konsularnego: +32 (0) 273 90 121

    e-mail: bebruamb3@msz.gov.pl

    Więcej informacji TUTAJ


     

    Instytut polski - wydział kulturalny Ambasady RP w Brukseli

     

    Natalia Mosor
    Dyrektor

     

    Agnieszka Rurarz
    Zastępca Dyrektora

     

    Sekretariat: +32 (0)2 554 06 90

    http://www.culturepolonaise.eu


     

    Wydział Promocji Handlu i Inwestycji

     

    Kamil Ochmański

    Radca
    Kierownik Wydziału

    kamil.ochmanski@trade.gov.pl

     

    http://www.brussels.trade.gov.pl/

     

     

    Referat Administracyjny

     

    Monika Krizmanić
    Kierownik Wydziału

     

    Tel: +32 (0)2 780 44 94

     


     

    Sekretariat Ambasadora

    v.pl

    Katarzyna Piórko

    Tel: +32 (0)2 780 45 00
    bebruamb2@msz.gov.pl

     

     

     

     

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: