close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • POLSCY KORESPONDENCI W BELGII


  •  

    Polscy korespondenci w Brukseli

     

    Bancarzewska Renata (Reuters)

    e-mail: gabriela.baczynska@thomsonreuters.com

     

    Bawołek Dorota (Polsat)

    e-mail: dbawolek@polsat.com.pl

     

    Bielecki Tomasz (Gazeta Wyborcza)
    e-mail: bielecki@gazeta.pl

     

    Cosić Dominika (TVP)

    e-mail: dominikaco@interia.pl

     
    Dąbkowski Wiktor (Freelance)
    e-mail: wiktor@wiktordabkowski.com 
     

    Czerny Inga (PAP)

    e-mail: i.czerny@pap.pl

     

    Orzechowski Marek (Freelance)

    e-mail: marek.orzechowski@skynet.be

     

    Płomecka Beata (Polskie Radio, IAR)

    e-mail: beata.plomecka@polskieradio.pl

     

    Skajewska Magdalena (Polskie Radio)

    e-mail: magdalena.skajewska@polskieradio.pl

     

    Słojewska Anna (Rzeczpospolita)
    e-mail: anna.slojewska@skynet.be

     

    Kot Michał (PAP)
    e-mail: m.kot@pap.pl

     

    Sokołowski Maciej (TVN24)

    e-mail: m.sokolowski@tvn.pl

     

    Strzępka Krzysztof (PAP)

    e-mail: k.strzepka@pap.pl

     

    Szymańska-Borginon Katarzyna (Radio RFM)
    e-mail: bruksela@rmf.fm

     

    Kocjan Andrzej (Radio ZET)
    e-mail: a.kocjan@radiozet.pl

     

     

     

     
     

    Polscy dziennikarze w mediach międzynarodowych

     

     

    Kordys Jan (Agence Europe)

    e-mail: kordys@hotmail.fr

     

    Cienski Jan (Politico)

    e-mail: jcienski@politico.eu

     

    Kuczkiewicz Jacek (Le Soir)

    e-mail: jurek@lesoir.be

     

    Byczewska Agata (Agence Europe)

    e-mail: agata.byczewska@agenceurope.com

     

    Strupczewski Jan (Reuters)
    e-mail: jan.strupczewski@thomsonreuters.com

     

    Eriksson Aleksandra (EUObserver)

    e-mail: ae@euobserver.com

     

    Plucińska Joanna (Politico)
    e-mail : jplucinska@politico.eu

     

    Walczak Magdalena (Xinhua News Agency)

    e-mail: magdalena.xinhua@gmail.com

     

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: